Krisling
ENG
GER
 
Avalehele vahe Tutvustus vahe Hotellid vahe Tooted vahe Hinnapäring vahe Kontakt vahe Disainer
 

Nicole1993. aastal asutatud Krisling OÜ eesmärgiks on alati olnud toota parimas põhjamaises ja modernistlikus vaimus pehmet mööblit – funktsinaalset ja moodsat, samas mugavat ning vastupidavat. Ka klassikalisema maitse austajad leiavad meie toodete seast omad lemmikud. Eesmärkide täitumisele on aidanud kaasa aastate pikkune koostöö erinevate Eesti disainerite ning arhitektidega. Koostöö nendega on viinud mitmete kaasaegsete ja põnevate sisekujunduste sünnini nii Eestis kui ka Soomes, Rootsis ja Saksamaal.

Põhiosa ettevõtte mitmekülgsest toodangust moodustavad siiski Krislingu disainitud tugitoolid ning diivanid. Tänu oma heale disainile, ergonoomilisusele ning vastupidavusele on Krisling OÜ pehme mööbel leidnud rahulolevaid kliente Skandinaaviast Euroopani. Viimased kümme aastat on eksport moodustanud põhiosa ettevõtte toodangust. Alates 2000. aastast oleme EASi toel oma pehmet mööblit tutvustanud ka rahvusvahelisel Kölni mööblimessil.

Eesti tarbija saab meie toodanguga tutvuda Tallinna mööbli ja sisustusmessidel. Mõningaid meie tooteid võib leida ka Eestis tuntud mööblikaubamajade ASKO, Sotka ning Diivaniparadiisi kaubavalikust.

Tuginedes pikaajalisele kogemusele ja koostööle disainerite ning arhitektidega saame oma meeskonnaga kiirelt ning paindlikult juurutada uusi tooteid ning teostada põnevaid eritöid. Koostöös kliendiga on võimalik leida õige lahendus ka kõige originaalsemale nägemusele ja unistusele.

Meie toodete pika eluea tagab teadmistel ja kogemustel põhinev tootmisprotsess ja nõudlik materjalivalik. Mööbli raamid ja polsterdused valmivad kõrge kvaliteedilisest ja ehedast materjalist. Karkass pannakse kokku vineerist ning massiivpuidust. Polstrid valmivad Soome tootja Espe kaasaegse tehnoloogia kohaselt toodetud kõrgkvaliteetsest poroloonist.

Sobiva kattematerjali õigesse interjööri leiate meie laiast kanga ja nahapargist.

Meie partneriteks on nii põhjamaised tuntud tekstiilifirmad (Nevotex, Lauritzon, Orient -Occident) kui ka vanad tuntud kangatootjad Itaaliast ja Hispaaniast. Soodsamasse hinnaklassi kuuluvad kangad tulevad Leedust (Audejas). Naha tarnime Itaaliast. Mitme tootja puhul kuuluvad valikusse ka eritöötluse läbinud kangad, mis tagavad nende tulekindluse või mustusehülgavuse. Uudisena on pakkuda ka värskeid saavutusi nanotehnoloogia valdkonnast.

Kõigile oma toodetele anname kaheaastase garantii.

EAS

 
Tagasi Info@krisling.ee 14.01.2014